Címlap » Velünk történt » 2016

2. JÓTÉKONYSÁGI FUTÁS A „FÉSZEK” GYERMEKEK ÁTMENETI OTTHONA JAVÁRA

2016. október 1-jén immár második alkalommal szerveztünk jótékonysági futást a  „Fészek” Gyermekek Átmeneti Otthona javára. A rendezvény Érd Megyei Jogú Város

Önkormányzatának támogatásával valósult meg az idei évben is. A város háttérintézményei is nagyon nagy segítségünkre voltak. Néhányan a támogatóink közül, a teljesség igénye nélkül: Érdi Városfejlesztési és Szolgáltatási Kft.-Érd Aréna, Közterület-felügyelet, Érdi Városi Polgárőr Egyesület, Szepes Gyula Művelődési Központ.

Külön szeretnénk köszönetünket kifejezni a Consell Translations munkatársainak, akik önkéntes munkájukkal nagyon sokat segítettek nekünk a rendezvény sikeres lebonyolításában.

Köszönet Hajmássy-Barabás Andi profi fotósnak a képekért, melyek a beszámolóhoz csatolva meg is tekinthetőek.

Szeretnék köszönetet mondani T. Mészáros András Polgármester Úrnak, Simó Károly
Alpolgármester Úrnak, aki a város részéről köszöntőt mondott.

Köszönet:

a Soós Pékség támogatásáért,

a Diósdi Kincsesház (Bódis Éva) támogatásáért,
a BSI érdi futóinak és a Bartos Team futóinak, akik nagy számban jelen voltak a programon. az Érd környéki, budapesti, budaörsi, tárnoki, tordasi, diósdi, százhalombattai futóknak, illetve minden futónak aki eljött.
A rendezvényt, hogy minél vonzóbb legyen, színes színpadi programokkal tarkítottuk,
hogy azoknak is akik nem, vagy csak keveset futnak legyen lehetőségük jól érezni
magukat. Nagy-nagy köszönet illeti a fellépőket akik nagyon színvonalas műsorral színesítették a napot.
Károly Zsuzsanna vezette Zumbás csapat
Vadászi Ádám ének (az Egyesület nevelőszülői hálózatában élő fiatal)
Husi Richárd -BVSC-Zugló érdi Shotokan Karate Szakosztály
Kozma Zsuzsa FittMóka
Pódium beszélgetés Erdélyi Zsófiával és Csere Gáspárral Bartos Dávid moderálásával
Takács Martin Lajos és Huisz Dániel hip-hop dance  (az Egyesület nevelőszülői
hálózatában élő gyerekek)
Sárdi Anita vezetésével a Masters SE Akrobatikus Rock And Roll Egyesület
Kurucz Mihály vezetésével a érdi Kyokusin Karate Sportegyesület
Szurma György, Rácz Natália és Anasztázia és csapatuk táncosai (az Egyesület
nevelőszülői hálózatában élő gyerekek)
Mészáros Gábor B-Cool Dance Team Sportegyesület
Zólyomi-Zsirkai Noémi és lányai jóga
Nagyné Anikó vezetésével az SZTC Táncszakosztály táncosai

Sok százan vettek részt a  szombati rendezvényen, nagyon jó volt látni a sok
mosolygós arcot. Nehéz lenne felsorolni azt a sok embert, akik támogatták és segítették rendezvényünket. Az időjárás is kedvezett nekünk, hiszen ragyogóan napsütéses időnk volt.

A rendezvényt Csipák Péterné elnök asszonyunk, Simó Károly Alpolgármester Úr és Szekeres Adrien énekesnő nyitotta meg. (Adrien immár második alkalommal támogatta jelenlétével a jótékonysági futást. Idén a futók táborát is erősítette.)  Erdélyi Zsófia és Csere Gáspár olimpikonok is megtisztelték részvételükkel az eseményt, és néhány kedves mondattal köszöntötték a megjelenteket.

Immár hagyományként Bartos Dávid ironman triatlonista tartotta meg a közös bemelegítést.

Kb 10:30-kor volt a hivatalos rajt. Szívmelengető érzés volt látni a gáton, a kígyózó sorban futó sok-sok embert, illetve a regisztrációnál lévő tömeget. Nagy-nagy örömünkre 195 regisztrált futó és 262.260 Ft adomány lett a szombati nap eredménye. Ezúton is szeretnénk minden megjelentnek hálás köszönetünket kifejezni, hiszen nélkülük a rendezvény nem zárulhatott volna ilyen sikeresen.

Reméljük jövőre újra találkozunk!

A Fészek Gyermekvédő Egyesület csapata