Jelenlegi hely

Címlap

Munkatársaink


 


Csipák Péterné Irénke elnök
info@feszekegyesulet.hu


Sebestyénné Nagy Viktória
elnökhelyettes, ügyviteli csoportvezető
sebestyenv@feszekegyesulet.hu


Báló Ottília igazgató
baloo@feszekegyesulet.hu


Nyitrai-Hell Szilvia
titkár

hellsz@feszekegyesulet.hu


Horváth Katalin
ellenőrző bizottság elnöke

info@feszekegyesulet.hu


Kisnémet Dávidné Irma
megbízott otthonvezető, 
családgondozó
kisnemeti@feszekegyesulet.hu


Vincze Dezsőné Danica
tiszteletbeli elnök
 


Tóth Csaba
nevelőszülői tanácsadó
tothcs@feszekegyesulet.hu


Rácz Mária
nevelőszülői tanácsadó
raczm@feszekegyesulet.hu


				


Nagy Erzsébet
nevelőszülői tanácsadó
nagye@feszekegyesulet.hu


Anka Vincéné
nevelőszülői tanácsadó ankam@feszekegyesulet.hu


Gulyásné Herédi Erika nevelőszülői tanácsadó gulyase@feszekegyesulet.hu


Mucha Judit
nevelőszülői tanácsadó muchaj@feszekegyesulet.hu


Tordai Tünde Andrea
családgondozó
tordait@feszekegyesulet.hu


Bagléné Fürst Ilona gyermekfelügyelő


Rádiné Festő-Hegedűs Terézia
nevelőszülői tanácsadó, csoportvezető. radit@feszekegyesulet.hu


Gyimesi Eszter
nevelőszülői tanácsadó gyimesie@feszekegyesulet.hu


Farkas Elvira
gyermekvédelmi asszisztens


Pető Nikolett
irodai adminisztrátor peton@feszekegyesulet.hu


Csontos Éva
pszichológiai
tanácsadó/utógondozó
csontose@feszekegyesulet.hu


			

Kelemen Mária
gyermekvédelmi ügyintéző
kelemenm@feszekegyesulet.hu


Vereszkiné Deményi Virágnevelőszülői tanácsadó, elnökségi tag
vereszkiv@feszekegyesulet.hu


Vida Katalin
gyermekfelügyelő


Csáki Alexandra
irodai adminisztrátor
csakia@feszekegyesulet.hu


Bogdán Mónika
gyermekvédelmi ügyintéző
bogdanm@feszkegyesulet.hu


Takács Attiláné
gyermekfelügyelő


Baloginé Baróczi Zsuzsanna
pénzügyi munkatárs
balogizs@feszekegyesulet.hu


Szinatkasz Sztavroszné
nevelőszülői tanácsadó,
csoportvezető
szinatkasza@feszekegyesulet.hu


Vitayné Molnár Éva
személyügyi munkatárs
vitaye@feszekegyesulet.hu


Noszmüller Katalin
ügyviteli munkatárs
noszmullerk@feszekegyesulet.hu


Hatala Klaudia
irodai adminisztrátor
hatalak@feszekegyesulet.hu


Szabó Regina
nevelőszülői tanácsadó
szabor@feszekegyesulet.hu


Brunecker Réka
irodai adminisztrátor
bruneckerr@feszekegyesulet.hu 


Utasiné Salamon Enikő
nevelőszülői tanácsadó
utasie@feszekegyesulet.hu


Bálint Emília
nevelő
balinte@feszekegyesulet.hu

 

 

Támogatások

3. Jótékonysági Futás

Videó a  "Jótékonysági futás a Fészek Gyermekek Átmeneti Otthona javára 2017." - eseményéről

 

 

 

Belépés

Kapcsolat

Fészek Gyermekvédő Egyesület

Székhely:

2030 Érd, Karolina u. 3.
Tel/fax: 0623/375-843
Mobil: 0670/382-6484
www.feszekegyesulet.hu
info@feszekegyesulet.hu

Bankszámlaszám:
11742111-20027928
Adószám:
18663664-1-13

Telephelyek:
2030 Érd, Alsó u. 52.
1105 Budapest, Mádi u. 15.
6060 Tiszakécske, Déryné u. 14.
2740 Abony, Bethlen Gábor u. 2.